OK

انواع شکل موج ولتاژ خروجی در یو پی اس
 
یکی از مشخصه های اصلی UPS ها شکل موج خروجی آنها می باشد.
یو پی اس ها بر اساس نوع یوپی اس در خروجی خود شکل موج های متفاوتی ایجاد می کنند
سه نوع شکل موج در خروجی دستگاههایUPS تولید می شود که عبارتند از:
 تفاوت یو پی اس با ژنراتور چیست؟ژنراتورها با سوخت های فسیلی کارکرده ودر هنگام قطع برق پس از حدود چند ثانیه وارد مدار می شوند. به دلیل ماهیت آنها نیاز به نگهداری ، محلی برای ذخیره سوخت و دارای سر و صدا هستند. ژنراتورها هنگام قطع برق موجب بروز وقفه می شوند ولی یو پی اس (UPS) هیچگونه وقفه ای را ایجاد نمی کند. یکی دیگر از مشکلات ژنراتورها یا موتورهای برق تغییر فرکانس آنها به دلیل تغییر سرعت موتور است که باعث به هم خوردن سنکرونیزاسیون در وسایلی می شود که با برق شهر سنکرون شده اند

تامین امنیت جام جهانی 2018 روسیه با دوربین های مداربسته هوشمند Uniview در شهر کالینینگراد

 
 

کالینینگراد – غربی ترین شهر روسیه، بندر مهم دریای بالتیک و پل ارتباطی به اروپا – میزبانی مسابقات جام جهانی فیفا 2018 را به عهده دارد. با توجه به اینکه این روزها بیش از 1.5 میلیون توریست و طرفدار جام جهانی فوتبال به روسیه سفر می کنند، امنیت عمومی شهروندان، بازیکنان و بازدیدکنندگان مهمترین نکته و یک چالش بزرگ محسوب می شود.

ادامه مطلب...

خروجی گرفتن از فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته روی فلش یا هارددیسک 
 برای خروجی گرفتن از فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته یونی ویو بر روی فلش یا هارددیسک، ابتدا در صفحه ی اصلی دستگاه کلیک راست کرده و گزینه ی Menu را انتخاب کنید.
تنظیمات فشرده سازی تصاویر دوربین مداربسته


 
یکی از مسایلی همیشه که در ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته موردتوجه قرار می گیرد، فضای ذخیره سازی می باشد. در این مقاله به شما یاد می دهیم که چکونه با چند تنظیم ساده فضای ذخیره سازی را مدیریت کنید تا تصاویر دوربین کمترین فضا را اشغال کنند
ادامه مطلب...

تنظیمات نمایشگر دستگاه NVR از طریق منوی دستگاه


در این مقاله به آموزش نحوه ی تنظیم صفحه ی نمایشگر دستگاه ضبط تصویر (دستگاه NVR) می پردازیم. در ابتدا باید در صفحه ی اصلی دستگاه NVR کلیک کرده و گزینه ی Menu را انتخاب کنید وارد بخش System شده و گزینه  Preview را انتخاب کنید.

ادامه ی مطلب... 

رد استار الکترونیک نماینده رسمی محصولات must در ایرانمعرفي دوربين مداربسته Navigator اسپيددام يوني ويو

 

ادامه مطلب...

                              پروژه‌های موفق Uniview : کارخانه ADIENT اسلواکیادامه مطلب...

                               پروژه‌های موفق Uniview : فروشگاه های زنجیره ای Carrefour

 
ادامه مطلب...